AD9984AKSTZ-140
Product Categories
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
AD9984AKSTZ-140
Operating Supply Current : 250 mA
Product Category : Display Interface IC
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : 0 C
Package / Case : LQFP-80
Maximum Operating Temperature : + 70 C
Packaging : Tray
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Type : Display Interface IC
Maximum Operating Frequency : 140 MHz